У Львові незаконно приватизували пункт прийому склотари для зведення там багатоповерхівки

ЕкономікаОксана Панчишин, 23 грудня 201510440

На вул. Зеленій у Львові замість існуючого пункту прийому склотари забудовник хоче звести багатоповерхівку. Проти зведення будинку виступають мешканці довколишніх вулиць, акцентуючи на тому, що номеру 115в на вул. Зеленій, за якою нібито зводитимуть багатоповерхівку, взагалі не існує, немає й інформації щодо виникнення права власності на колись комунальну будівлю.

Відтак мерія вирішила звернутися у правоохоронні органи щодо незаконного вибуття з комунальної власності будівлі на вул. Зеленій, 115а, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Як повідомили в міському управлінні комунальної власності, право власності на будівлю під літерою «Б-1», загальною площею 200,4 кв. м, на вул. Зеленій, 115а, зареєстроване за територіальною громадою Львова на підставі свідоцтва про право власності № ЛР0932 від 10 вересня 2008 року.

Реагуючи на неодноразові скарги мешканців, працівники управління комунальної власності, спільно з представниками управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, Личаківської РА та обласного «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», провели обстеження та попередньо встановили, що будівля під літерою «В-1», загальною площею 203,4 кв. м, на вул. Зеленій, 115в, та будівля під літерою «Б-1», загальною площею 200,4 кв. м, на вул. Зеленій, 115а є однією і тією ж будівлею, право власності на яку зареєстровано за різними адресами.

Згідно з інформацією Личаківської райадміністрації, розпорядження про присвоєння окремого поштового номера не видавалося. Відповідно, виникають підозри щодо незаконного вибуття зазначеної будівлі з комунальної власності територіальної громади м. Львова.

Місто звертається у правоохоронні органи для захисту майнових прав та інтересів територіальної громади м. Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук