У Львові обговорять обслуговування осіб з особливими потребами в музеях

КультураРоман Ганкевич, 8 жовтня 20141810

У четвер, 9 жовтня, у Палаці Потоцьких у Львові (вул. Коперника, 15) відбудеться перша галузева навчальна конференція «Неповносправний відвідувач у Музеї», присвячена обслуговуванню в музеї осіб з особливими потребами.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Зазначається що досвідом, знаннями та ідеями, що дають можливість надання доступу до музеїв особам з різними вадами розвитку поділяться музейники з Польщі.

Учасники конференції обговорять проблеми людей з особливими потребами у музеях, міфи і стереотипи у сфері надання доступу до музеїв людям з різними вадами розвитку, а також зможуть переконатися, що шляхом зміни підходів та впровадження навчально-освітніх програм, можлива реалізація ідеї широкого доступу до музеїв для всіх тих, хто шукає контакту з культурою.

На конференції також обговорять архітектурні і навчально-освітні бар’єри, а згодом – способи їх подолання.

Польські лектори представлять вже реалізовані проекти у цій сфері, які отримали різні нагороди. Регіональний музей в Стальовій Волі, у співпраці з Львівським історичним музеєм та Національним музеєм у Львові, вже майже рік реалізовує унікальний проект популяризації доступності музеїв для неповносправних людей.

Неповносправних людей часто виключають зі спільноти відвідувачів музеїв через відсутність виставок, які дають можливість людям з особливими потребами самостійно і комфортно пройти екскурсію. Бракує також навчально-освітніх програм, які приведені у відповідність до потреб неповносправних.

В рамках проекту відбувся цикл навчань для музейних працівників з Підкарпатського воєводства і Львівської області, які вели експерти з Польщі, Великобританії і Бельгії. В них взяло участь кілька десятків осіб, які представляли кільканадцять музеїв з Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук