У Львові оголосили переможця тендеру на проектування сміттєпереробного заводу

Головні новини Львова 03.05Софія Трощук, 3 травня 2018, 15:16 2705 3

Переможцем конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові стало ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». На розроблення документації у проектантів є 120 днів.

Львівська компанія «Комфортбуд» за 12 років роботи спроектувала понад 550 великих об'єктів в Україні. Тепер починають реалізацію такого, який називають пілотним в Україні, ‒ сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13 у Львові.

Тендер, каже переможець, був важким. Адже кваліфікаційні вимоги до учасників ‒ це рекомендації європейських фахівців із ЄБРР та французької компанії Egis.

«Цей проект сміттєпереробного комплексу ‒ це такий свого роду виклик для нас. Виглядати проектація буде так: іноземна компанія буде поставляти технологічні рішення, і будуть фахівці в нашій компанії, які будуть адаптовувати ці рішення й обробляти всі розділи проекту», ‒ каже переможець тендеру, директор Інституту проектування «Комфортбуд» Андрій Вишневський.

На розроблення проекту та реалізацію сміттєпереробного заводу залучать європейські кошти ‒ 25 млн кредиту та 10 млн ґранту. Окрім того, докладуть і міських грошей.

«Загальна вартість проектації для нас ‒ 4,4 млн грн, включно з ПДВ. Оплати за цим договором відбуваються по факту. По факту виконання робіт, по факту прийняття робіт і підписання сторонами акту про прийом таких робіт», ‒ розповідає директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Нагадаємо, комплекс має зменшити обсяги та об’єм перероблених відходів, які відправляють на захоронення. На сміттєпереробному заводі мають сортувати вторинну сировину та зменшити біологічну активність органічних відходів. Також концепція заводу передбачає можливість виробництва твердого умовного палива. Ще в січні міськрада обрала можливу ділянку для будівництва заводу ‒ вулиця Пластова, 13. Роботи там планують розпочати у другій половині 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук