У Львові організували виставку спортивних автомобілів

У Львові організували виставку спортивних автомобілів
Єдиний у Львові повнопривідний ралійний автомобіль

У неділю, 17 серпня, в рамках презентації проекту Drive City, у Львові організували виставку спортивних автомобілів.

Навпроти пам’ятника Міцкевичу розташувалися близько 10 гоночних автомобілів провідних спортсменів Львова. Серед них майстри спорту та чинні чемпіони різних першостей України. 

Зокрема, був представлений єдиний у Львові повнопривідний ралійний автомобіль Mitsubishi Lancer. Його екіпаж вже 22-23 серпня представлятиме Львів на етапі чемпіонату України ралі «Буковина» в Чернівцях.

Фото:ZAXID.NET

На даху цього автомобіля найбільше нагород.

«Займаюся автомобільним спортом ще з 2001 року. Спочатку був штурманом, а через два роки пересів за кермо. Тут кубки і ралійні, і гірські. Три кубки за виграні Чемпіонати України. Багато є різних. Вирішили виставити найкращі, про яких є що приємне згадати», – зазначив пілот повнопривідного Lancer’а Михайло Серветник.

Проект Drive City, який вони презентували – це громадський рух, спрямований на представництво інтересів водіїв та створення платформи для їх ефективного спілкування.

«Це проект, який буде комплексно займатися автоспортом у Львові. Ми професійно організовуватимемо змагання з автоспорту. Також займатимемося безпекою на дорогах. Спортсмени проводитимуть майстер-класи для звичайних водіїв із контраварійного керування автомобілем. Підвищуватимуть рівень культури та обізнаності ПДР серед львівських водіїв. Крім того, вчитимуть тих, хто тільки-но хоче спробувати себе в автоспорті», – розповіла ZAXID.NET координатор проекту Марина Временова.

Серед пріоритетних напрямків діяльності є й сприяння створенню безпечних та комфортних умов на дорогах міста для всіх учасників дорожнього руху.

Докладна інформація на офіційній сторінці громадського проекту Drive City у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук