У Львові освятили накупольні хрести храму Католицького університету

Головні новини Львова 14.09Зореслава Губарь, 14 вересня 2015, 14:52 620 0

Сьогодні, 14 вересня, освятили накупольні хрести церкви Святої Софії-Премудрості Божої. Це храм, який будує Український Католицький Університет разом із духовно-пасторальним центром. Будувати комплекс розпочали у 2013 році. Церква буде трирівнева, кожен рівень символізує різні християнські традиції: єрусалимська крипта Гробу Господнього, римська нижня церква св. Климента Папи і головна церква — Божої Премудрості.

«Очевидно, дальше роботи будуть ще продовжуватися і надіємося, що через кілька місяців будемо вже більш готові до освячення цього прекрасного храму, храму, який має особливе значення для нашого університету, бо він є свідоцтвом такої тяглості від Риму, а скоріше ще від святої Софії Київської», – розповів ректор УКУ о. Богдан Прах.

Також освятили та заклали капсулу у стіну майбутньої сучасної бібліотеки – інформаційно-ресурсного центру ім. Митрополита Андрея Шептицького. Вона розташована поблизу храму. Центр повинен поєднати відразу кілька функцій у собі: гуманітарної бібліотеки світового рівня, сучасного навчального центру та простору громадського креативу.

«Я, чесно кажучи, не пригадую, щоб в нас в Україні будувалися нові надсучасні бібліотеки. Це чи не єдиний такий позитивний приклад, тому дай Бог, щоб те, що Львів добре робить, інші міста брали і робили ще більше», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Будівництво і бібліотеки, і храму збираються завершити приблизно через рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук