У Львові пішохідні переходи робитимуть за іспанським зразком

Головні Новини за 04 серпняІрина Панчишин, 4 серпня 2014, 16:34 5821 1

Виконавчий комітет міської ради затвердив вимоги та ескізи нового вигляду понижень на пішохідних переходах у Львові. Тепер усі переходи у місті мають бути як у Барселоні.

Нові переходи мають стати зручнішими для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. У проекті рішення визначено: ухил тротуару має бути не більшим за 14%, ширина пониження — 2-4 погонні метри.

«Перша вимога стосується покриття, тепер пониження будемо робити в плитці. Друга вимога: схил, який виходить на рівень асфальту має бути без плюс-мінус якогось там підвищення», — пояснив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник.

У Шевченківському районі Львова за ремонти взялися кілька тижнів тому. Оновити встигли майже половину переходів з 98 потрібних.

«Загальна сума, яка нам потрібна на 98 переходів — це близько 300 тис. грн. Тобто один такий перехід залежно від його ширини, від його довжини обійдеться приблизно у суму від тисячі гривень», — зауважив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

Ремонти адміністрації виконують за гроші міста та ШРП роблять це здебільшого у борг. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук