<

У Львові планують отримати 56 млн грн кредитів за автобуси «ЛАЗ»

Економіка17 червня 20114751

Наразі триває процедура оцінки майна, яке планується передати в заставу ВАТ «Ощадбанк» задля отримання кредитних коштів. Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Будзан.

Планується отримати кредитні кошти у сумі 56 млн грн під заставу вже отриманих автобусів ЛАЗ та 80 млн грн під заставу нерухомого майна, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

«Автобуси ми беремо не в кредит, а під заставу майна, тож необхідно пройти певну процедуру, щоб отримати кредитні кошти банку, наприклад, оцінка майна незалежним експертом», - повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Будзан.

Слід зазначити, що місто не має претензій до ТОВ «ЛАЗи» стосовно нових отриманих автобусів.

«Є невдоволення тим, що ми не можемо провести технічне обслуговування наших машин, які ми отримали у 2006-2008 році. Ми не можемо купити необхідні змінні деталі на ТОВ «ЛАЗ», вони їх не закуповують. Велика перевага ТОВ «ЛАЗ» -  що ми в будь-який момент можемо отримати сервісне обслуговування, але тут виходить абсурд, адже немає можливості відремонтувати закуплені у 2006-2008 році машини, немає змінних деталей», - зазначив Володимир Будзан.

Нагадаємо, містом вже курсує 33 автобуси ЛАЗу на маршрутах №1, 3, 5 та 11.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук