У Львові планують побудувати чотири нові автостанції

Економіка27 грудня 20105201

У Львові планують побудувати чотири нові автобусні станції на під’їздах до міста. Уже визначено місця, розроблено схему та запропоновані інвестиційні проекти та проектні пропозиції.

Про це 27 грудня на брифінгу повідомив начальник управління архітектури Львівської міської ради Юрій Криворучко.

За його словами, мова йде про те, що винести автовокзали з насичених транспортом вулиць до окраїн міста. Зокрема, автостанцію із вул. Шевченка перенести на Рясне 2. «Раніше цей вокзал був біля старого ЦУМу, потім його перенесли до цвинтаря. Це складний транспортний вузол. А на Рясному 2 є можливість для гарної автостанції з усіма під’їздами, кишенями, територією для перебування людей», - зазначив Ю.Криворучко.

Інші автостанції - це на вул. Личаківській, вул. Зеленій, вул. Городоцькій. «Невеликі, з легкими конструкціями 4 станції по 50-60 млн грн мали б покращити транспортний вигляд міста. Ми звернулися, щоб ці кошти внесли у програму підготовки до Євро-2012, але не знаємо, що буде у бюджеті», - додав Ю.Криворучко.

Начальник управління архітектури також зазначив, що місто має свою візію щодо території Приміського вокзалу, Привокзального ринку. «6-8 млрд грн потрібно вкласти в цю територію, щоб ми дістали транспортну різнорівневу розв’язку, міжнародний термінал», - зазначив Ю.Криворучко.

Також він зазначив, що трирівнева розв’язка Стрийська-Хуторівка-Наукова потребуватиме 700 млн грн (це вартість стадіону, або половина бюджету Львова).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • 123 27 грудня 2010, 19:51

  Шановні, на Привокзальній, "щоб ми дістали транспортну різнорівневу розв’язку, міжнародний термінал», це навіть не Нью-Васюки, це якісний ганжубас...(

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук