У Львові планують розгорнути виробництво ліфтів

ЕкономікаОксана Лабойко, 10 лютого 201512870
У Львові планують розгорнути виробництво ліфтів

На підприємстві «Львівсвітло» будуть складати ліфти. Підготувати необхідну для цього базу доручив міський голова Андрій Садовий. 

Про це мер Львова заявив сьогодні, 10 лютого, під час прес-конференції.

«Є думка, підтримана керівництвом нашого комунального підприємства, щоби розмістити у Львові складальне виробництво ліфтів. Це буде дешевше, ніж замовляти їх на стороні, особливо, якщо врахувати, як зараз стрімко ростуть ціни. А в нас левова частка ліфтів давно відслужили свій термін експлуатації, мають по 30 років і більше, тому найближчими роками їх треба замінити», - наголосив очільник міста.
 
Як додав директор ЛКП «Львівсвітло» Олександр Лазуткін, у 2015-му вперше за останні роки підприємству виділили гроші на закупівлю запасних частин до ліфтів. Йдеться про 300 тисяч гривень. 

«Цього року нам передбачили збільшення виробничої бази. Йдеться про закупівлю обладнання для токарного, перемотувального та слюсарного виробництва. Сьогодні дуже дорого закуповувати запчастини, тому все, що можна, ми стараємося робити самі. І це обладнання стане першим кроком для налагодження виробництва зі збірки. Так само, цього року, нам передбачили кошти на створення бази запасних частин, що дозволить швидше виконувати ремонти за заявками мешканців», - зазначив чиновник. 

Збирати у Львові планують сучасні білоруські ліфти. 

«Білоруський виробник – «Могильовліфтмаш» має енергоощадні ліфти, які дозволяють завдяки своїй конструкції, збільшувати проміжки між технічним обслуговуванням ліфтів і вони економлять на споживанні до 35% електроенергії. Ми вже прицінювалися і вже хотіли пропонувати на розгляд керівництва міста збірку таких ліфтів, але курс підскочив, тому зараз дуже важко щось спрогнозувати. Не знаю, як буде з бюджетом», - наголосив Лазуткін. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук