У Львові планують збудувати спортивно-відпочинковий комплекс біля парку «Погулянка»

Територію двох колишніх дослідних заводів в районі вул. Жасминової планують масштабно розбудувати

У Львові планують збудувати спортивно-відпочинковий комплекс біля парку «Погулянка»
фото Google
На території Львівського експериментального заводу збудують спортивно-відпочинковий комплекс

На території двох дослідних заводів у районі вул. Зеленої та вул. Жасминової у Львові планують збудувати спортивно-відпочинковий комплекс, житло та офіси. Відповідний детальний план території (ДПТ) опублікували на сайті Львівської міської ради.

Зокрема, цей ДПТ передбачає розбудову території колишніх дослідно-експериментальних заводів «ЕКТІавтопром» на вул. Зеленій та Львівського експериментального заводу, що на вул. Жасминовій.

Донедавна на території «ЕКТІавтопрому» розташовувались гуртівні та магазини – частину з них уже знесли, а частину планують реконструювати. На території заводу планується будівництво 12-поверхового житлового комплексу з офісами, де передбачені 84 квартири.

Приміщення Львівського експериментального заводу планують перебудувати під спортивно-відпочинковий комплекс. У цьому комплексі передбачені кілька спортивних залів, басейни, кінотеатри, заклади харчування, магазини, центри дозвілля.

План розбудови території у районі вул. Жасминової. вул. Півколо та вул. Зеленої

На території ДПТ уже розташований багатоповерховий паркінг на 199 місць та запроектовано ще один багаторівневий паркінг на 99 місць. Цей детальний план передбачає також будівництво у цьому районі двох дитячих садків на 100 та 57 місць.

Цей ДПТ, реалізація якого триватиме близько семи років, також передбачає реконструкцію вул. Жасминової та вул. Півколо, будівництво внутрішньоквартальних проїздів.

Додамо, що частина території цього ДПТ уже зайнята існуючою багатоповерховою забудовою. На території обидвох заводів також ведеться будівництво житлових комплексів «Z119», ЖК «Погулянка» та багатоквартирного житлового будинку ТзОВ «Аркада».

Громадські слухання щодо цього детального плану території відбудуться 17 липня о 18:00 у приміщенні Центру Довженка на просп.Червоної Калини, 81.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук