У Львові планують збудувати великий культурно-спортивний комплекс

СуспільствоІрина Скіць, 12 травня 201673095
У Львові планують збудувати великий культурно-спортивний комплекс
ДП "Містопроект" розробило проект майбутнього культурно-спортивного центру

На проспекті Чорновола, поблизу парку 700-річчя Львова планується будівництво багатофункціонального комплексу для проведення великих концертів та спортивних заходів. Комплекс займатиме площу близько 30 тис. м2 та вміщуватиме одночасно щонайменше дві тисячі людей.

Місце розташування майбутнього культурно-спортивного комплексу

ДП «Містопроект» на замовлення Львівської міськради розробив детальний план території просп. Чорновола – вул. Торф'яної – вул. Панча, де замість існуючої автостоянки має розташовуватись культурно-спортивний комплекс.

Попередній проект культурно-спортивного центру. Вигляд зверху

«Зараз ми тільки вносимо зміни до детального плану територій, аби в подальшому цю ділянку зарезервувати для будівництва такого комплексу. Про саме будівництво ще не йдеться, оскільки поки що немає інвестора, який би хотів вкласти свої кошти в це», - розповів ZAXID.NET головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Попередній проект культурно-спортивного центру. Вигляд з просп. Чорновола

Він додав, що проект спортивно-культурного центру є орієнтовним. Його необхідно було розробити, щоб зрозуміти, яку площу може займати багатофункціональний комплекс. За словами головного архітектора, якщо інвестор для будівництва комплексу знайдеться, то на проектування найімовірніше додатково оголошуватимуть конкурс.

Попередній проект культурно-спортивного центру. Вигляд на просп. Чорновола

«Ми планували культурно-спортивний комплекс таким чином, аби зробити, щось незвичне, щоб було помітним та вирізнялось із доволі буденної забудови цього району. Тому вирішили спроектувати культурно-спортивний центр у вигляді скрипкового ключа», - пояснив головний архітектор проекту ДП «Містопроект» Юрій Столяров.

Попередній проект культурно-спортивного центру. Вигляд на площу перед комплексом.

Висота майбутнього культурно-спортивно комплексу не мала б перевищувати 20 метрів. За концепцією «Містопроекту», комплекс матиме 4 поверхи. За словами Юрія Столярова, детальне планування такого комплексу може зайняти близько двох-трьох років, а будівництво – близько чотирьох років.

Проект культурно-спортивного комплексу розробили Юрій Столяров, Сергій Дворник, Марія Станицька.

За задумом, довкола комплексу має бути велика площа, де облаштують громадський простір. У тій частині комплексу, що розташовується ближче до просп. Чорновола мав би розташовуватись невеличкий променад із магазинами та кав’ярнями. У центральній частині комплексу планують зробити безпосередньо концертний зал. У частині комплексу, що йде вглиб до вул. Торф'яної планують зробити невеличкі репетиційні зали. Також у задумах архітекторів зробити наземний перехід між вул. Торф'яною та просп. Чорновола.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук