У Львові почали обговорення економічних реформ Януковича

Економіка16 червня 20105323

16 червня у Львові пройшов круглий стіл щодо Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича під головуванням керівника Львівської ОДА Василя Горбаля.

Участь у круглому столі взяли експерти у різних галузях, представники місцевої влади, місцеві депутати тощо.

Як поінформував Василь Горбаль, у межах обговорення Програми заплановано два круглі столи у Львові: один сьогодні, інший – 30 червня за участі голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського.

"Наразі в країні під будь-якими реформами бачать якісь непопулярні рішення. Насправді, непопулярними кроки є тоді, коли вони не роз’яснені, не доведені до суспільства. Тому тут важливим є спілкування з населенням через ЗМІ", – наголосив Василь Горбаль. Також він зазначив, що обговорення програми під час круглого столу має велике прикладне значення.

Водночас, як поінформував перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, минулого тижня відбулося засідання Комітету економічних реформ у Києві, у якому взяли участь представники усіх регіонів України, представники центральної влади, експерти тощо. Під час засідання було обговорено Програму реформ Януковича.

"Такі комітети будуть посилювати свою роботу на регіональному рівні, щоб процес посилення економіки інтенсифікувати і на місцевому рівні. На нараді йшлося про те, що Програма економічних реформ має проблемну орієнтацію і покликана втілити чітку систему взаємодії взаємо узгоджених реформ у різних секторах. Програма має виконуватись поетапно, а час проведення реформ залежить від готовності інститутів до їх втілення", – сказав Мирон Янків.

За його словами, зараз проходить детальна підготовка плану-графіка щодо роботи з удосконаленням законодавства та нормативно-правової бази.

"Львівщина вже подала понад 100 пропозицій до програми та ідей щодо удосконалення чинного законодавства", – сказав він.

Як відомо, 2 червня Президент Віктор Янукович оголосив про початок реалізації першого етапу економічних реформ в Україні.

Програма економічних реформ на 2010-2014 роки, розроблена і схвалена Комітетом з економічних реформ при Президентові України, реалізовуватиметься у три етапи: 2010 рік, 2011-2012 роки та 2013-2014 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук