У Львові почав працювати Інститут стратегії культури

КультураОльга Перехрест, 20 квітня 20183020
Інститут проводитиме щорічний моніторинг культури у Львові

Львівський Інститут стратегії культури розпочав роботу, про це 18 квітня повідомила прес-служба Львівської міської ради. Обов’язки керівника Інституту наразі виконує депутатка ЛМР Юлія Хомчин, яка є секретаркою постійної депутатської комісії з питань культури, молодіжної політики та спорту.

Підпорядкований департаменту розвитку Львівської міської ради, Інститут буде займатися аналітикою, моніторингом, освітніми та комунікаційними проектами у сфері культури. Для нього вже створили окрему комунальну установу.

Нова структура відповідатиме за підвищення ефективності культурних установ, залучення мешканців до творення культурного життя міста, налагодження зв’язків між діячами культури, модернізацію системи формальної освіти, підтримку і розвиток неформальної культурної освіти впродовж життя.

У планах Інституту – розпочати щорічний моніторинг у галузі культури, розробити програму з децентралізації та просування культурних закладів міста, робота над створенням Фонду культури, який, згідно Стратегії, мав би збирати та розподіляти на прозорих засадах додаткові ресурси для культурних проектів. Серед запланованих заходів також є створення міської програми резиденцій для митців та культурних менеджерів.

Юлія Хомчин наразі обіймає посаду заступниці керівника Інституту, допоки департамент розвитку ЛМР не призначить керівника, або ж не проведе конкурс на цю посаду. Зазначимо, що для комунального підприємства не обов'язково обирати керівника на конкурсі.

У травні команда Інституту стратегії культури планує провести публічну презентацію новоствореної установи та озвучити плани дій на найближчий період.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук