У Львові показали, як вчать плавати двомісячних дітей

Головні новини Львова 20.12Марічка Думич, 20 грудня 2016, 14:45 2206 2

У Львові відбувся Фестиваль раннього плавання. Свої вміння показували дітлахи, яким всього лиш по кілька місяців. Вони демонстрували, як вміють триматися у воді, стрибати у басейн, пірнати. А ще грались і навіть прикрашали ялинку. Щоправда, усе робили з допомогою мам.

Такі заняття розвивають малечу різнобічно. Загартовують серцево-судинну й опорно-рухову системи та покращують сон. А ще є ланкою соціалізації.

«Донечці дуже подобається. Вона взагалі любить компанію. До всього тягнеться. Багато людей, музика і вода – це потрійна радість», – розповіла мама маленької Ліни Ірина Безбородько.

У новонароджених дуже сильний плавальний рефлекс. Тож до цього заняття дітей можна долучати вже у віці трьох-чотирьох тижнів. А у два місяці їх чекають в басейні. Але потрібно правильно підготувати дітлахів.

Тренер з раннього плавання Олександра Полянська рекомендує: «Бажано подзвонити, спитати, яка температура води в басейні. Порівняти з температурою купання вдома. Бо якщо батьки дуже люблять теплу воду +40, а прийдуть в басейн, де +28-29, зрозуміло, що дитина буде плакати. Це реакція на некомфортну ситуацію».

Також плавання пришвидшує розвиток дитини. Олександра Полянська додала: «Мої діти почали в 2 місяці плавати. А вже в 6 сиділи, у 8 повзали. І раніше почали ходити. Не кажу, що скоріше – це краще. Але робили вони це впевненіше».

Більшість батьків записують малюків на плавання задля оздоровлення. Однак 10% все ж мріють, аби їхні діти в майбутньому пішли у професійний спорт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук