У Львові показово демонтували вивіски

Економіка17 січня 20118887

Сьогодні, 17 січня, на вул. І. Франка у Львові відбувся показовий демонтаж рекламних вивісок трьох суб’єктів господарської діяльності. Загалом впродовж поточного тижня у Львові планують демонтувати близько 40 вивісок.

Як повідомила під час брифінгу директор КП "Адміністративно-технічне управління" Львівської міської ради Інна Свистун, йдеться про зовнішню рекламу суб’єктів господарської діяльності, щодо якої не було надано відповідного дозволу виконавчим комітетом міськради та іншими органами. Оскільки після попередження підприємці самі свої вивіски не демонтували, працівники відділу оперативного реагування КП "Адміністративно-технічне управління" провели демонтаж самостійно у примусовому порядку.

"На тиждень ми проводимо демонтаж впродовж трьох днів. Цього тижня такими днями ще буде четвер та п’ятниця. До кінця тижня конструкцій 40 ще буде демонтовано", - повідомила Інна Свистун, додаючи, що загалом на сьогодні у місті є близько трьох сотень одиниць непогодженої зовнішньої реклами.

"В міста не є самоціллю демонтувати всі конструкції. Місто хоче, щоб всі конструкції, які є, були розміщені на підставі дозвільних документів", - наголосила вона.

За її словами, суб’єкти господарської діяльності, рекламу яких було демонтовано, також зазнають певних фінансових втрат. За самовільне розміщення зовнішньої реклами в недозволених місцях передбачається штраф у розмірі 90 грн за кожен день самовільного встановлення та штраф за порушення Закону про рекламу. Окрім того, підприємцям буде скеровано листа-вимогу з проханням забрати демонтовані рекламні конструкції, попередньо оплативши витрати на їх демонтаж, транспортування і зберігання.

Також Інна Свистун пояснила, чому цього разу на демонтаж було запрошено представників ЗМІ.

"Перше – ми хочемо якомога ширше повідомити суб’єктів господарювання, які мають конструкції на фасадах, про те, що, якщо вони у них встановлені без дозвільних документів, їм потрібно звернутись і подати документи на погодження. Друге – у разі, якщо вони тих дій робити не будуть, до них рано чи пізно прийде бригада, котра ті конструкції демонтуватиме. І третє – взагалі ми намагаємося проводити таку навчально-пізнавальну роботу, аби розказати суб’єктам господарювання, яким чином потрібно робити конструкції на фасадах, щоб вони прикрашали місто, а не лише були великими коробками", - розповіла вона, відповідаючи на запитання кореспондента ZAXID.NET .

Як поінформували ZAXID.NET у Львівській міській раді, впродовж минулого року в місті було демонтовано 734 конструкції, з яких 138 були великоформатними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук