У Львові працівники не скаржаться, що працюють нелегально, - чиновник

Економіка15 лютого 20112

Відділ праці Львівської міської ради нагадує мешканцям Львова про потребу дотримуватися вимог трудового законодавства. «Кожен найманий працівник має знати, що відсутність цивілізованих трудових відносин, відсутність трудового договору, несе за собою негативні соціальні і матеріальні наслідки для нього», - заявила начальник відділу відділу праці Львівської міської ради Катерина Рибачок.

К.Рибачок повідомила у коментарі ZAXID.NET , що Львівська міська рада посилює співпрацю з відповідальними контролюючими і правоохоронними органами щодо реагування на факти порушення трудового законодавства у місті. «Перевірки будуть проводитися на підприємствах, щодо яких надходитимуть сигнали, що наймана праця використовується неналежним чином: працівники не оформлені, або їм нараховують і виплачують зарплату по-тіньовому».

Вона додала: «Присутність на перевірках представників усіх відповідальних органів дасть можливість швидко складати акти про виявлені порушення і зобов’язувати роботодавців усувати їх, а в випадку відмов – притягати до відповідальності».

К.Рибачок уточнила, що наразі подібних сигналів від найманих працівників до Львівської міської ради не надходило.

За її словами, необхідно підвищувати правосвідомість найманих працівників, вони не повинні боятися повідомляти про порушення трудового законодавства. «Якщо усі будуть далі мовчати, працівники будуть боятися звільнення за таке повідомлення, то роботодавці використовуватимуть цей страх. Так більшість людей, які працюють нелегально, залишаться абсолютно соціально незахищеними і з мінімальними пенсіями у майбутньому», - зазначила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук