У Львові презентували «Гербарій коханців» Наталки Сняданко

Культура7 квітня 201117600

7 квітня у львівській книгарні «Є» відбулася презентація книги «Гербарій коханців» львівської журналістки, літераторки та перекладачки Наталки Сняданко. Модерувала зустріч-презентацію колега письменниці Лідія Мельник.

Про це повідомив кореспондент ZAXID.NET .

Як зазначила Лідія Мельник, у кожній зі своїх книг Наталка Сняданко просувається вглиб, і в цій книзі, як і в попередніх, є увага до деталей. «Дві попередні книги «Чебрець у молоці», «Комашина тарзанка» разом із «Гербарієм коханців» складають трилогію», - зазначила Ліда Мельник. На що Наталка Сняданко відповіла, що вона би хотіла, щоб ці книги й вийшли трилогією.

Напередодні львівської презентації, відбулася презентація у столиці, де модератор та письменник Юрко Іздрик назвав цей роман «галицькоподібним експериментом для Харкова», - розповіла авторка.

«Для мене це експеримент. Мені цікаво бавитися з епізодами. «Гербарій коханців» це книга, в якій мало що відбувається, але читати далі хочеться», - сказала Наталка Сняданко.

У «Гербарії коханців»  люди упізнають себе, розповіла письменниця, навіть Іздрик сказав, що упізнав себе у теті Амалії, хоч образ писаний не з нього.

Книга «Гербарії коханців» вийшли у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» накладом 10 тис. примірників.

Довiдка ZAXID.NET

Наталка Сняданко - українська письменниця, автор книг «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки», «Сезонний розпродаж блондинок», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці», «Країна поламаних іграшок та інші подорожі», «Комашина тарзанка».

За освітою філолог, працює журналістом («Суботня Пошта», «Дзеркало тижня», «Український тиждень» та ін.) та перекладачем з польської, німецької та російської. У літературу увійшла повістю „Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук