У Львові презентували книгу історій про солдатів, медиків і волонтерів АТО

Це вже друге видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату»

Головні новини Львова 23.10Юлія Девда, 23 жовтня 2015, 14:05 335 2

Сьогодні, 23 жовтня, в «Будинку Офіцерів» у Львові військові журналісти презентували друге видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату». На її сторінках – майже сотня правдивих історій про відважних солдатів, медиків і волонтерів. Окрім героїчних історій, тут є і світлини з передової, звернення матерів і дітей до військових, а також список нагороджених учасників АТО.

Один з авторів – підполковник Тарас Грень, у книзі написав про дівчину-медика та опублікував чотири своїх світлини: «Вона служить у 66-му польовому госпіталі. Ще під час обстрілу жилих кварталів у Маріуполі вона рятувала людей і зараз продовжує рятувати хлопців у нашому військовому госпіталі».

Підполковник зізнається, що така робота нелегка, аби людина розкрилася, з нею треба бути на передовій. «Головне – не боятися переступити через себе. Якщо наші хлопці тримають автомат, то ми – камеру», – зазначив Тарас Грень.

Керівник Західного регіонального центру Олександр Поронюк вважає: на війні людині розкритися важко, але часто за неї говорять її дії: «Це книга про сусідів, колег, рідних, які зі зброєю в руках – чи то за покликом серця, чи через призов – взялися захищати нашу країну. Чому говорять, що армія – держава в державі? Бо саме тоді розкриваються всі позитиви і пороки. Ця книга вразить гостротою».

Історик Іван Сварник переконаний: книга корисна передовсім для молоді: «Вона не для тих, кому по 40-50 років, а для юних, тому ми передамо книги бібліотекам і вчителям, які патріотично виховують своїх учнів».

Минулого року військові журналісти презентували перше видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату». Зараз на території Донецької та Луганської областей перебуває майже 20 військових журналістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук