У Львові презентували програму міжнародних резиденцій для митців «Екстер»

КультураАндрій Дрозда, 23 квітня 20193260
У Львові презентували програму міжнародних резиденцій для митців «Екстер»
фото ZAXID.NET
У програмі міжнародних резиденцій «Екстер» можуть взяти участь митці, куратори та арт-критики

У вівторок, 23 квітня, у львівському Інституті стратегії культури відбулася презентація новоствореної програми мистецьких резиденцій «Екстер». Програму розрозбили в Українському інституті для сприяння професійному зростанню українських митців, кураторів та арт-критиків, а також для посилення присутності України в міжнародній мистецькій спільноті.

Апліканти програми від липня до листопада 2019 року зможуть взяти участь в мистецьких резиденціях 8 інституцій в Австрії, Німеччині, Італії, Іспанії та США. Йдеться про програми тривалістю від 10 днів до 6 тижнів.

Програму назвали іменем української мисткині Олександри Екстер (1882–1949) — представниці світового авангарду, яка навчалася і працювала в Києві та Парижі.

«Ім'я Олександри Екстер знакове для українського та європейського мисцтецтва. Саме вона внесла яскраві барви у течію кубізму, вплинула на розвиток світової сценографії. До того ж назва програми легко вимовляється різними мовами», – розповів ZAXID.NET менеджер програми Олександр Виноградов.

Організатори запрошують зголошуватися до участі митців, кураторів та арт-критиків, які займаються сучасним мистецтвом у різноманітних його проявах. Для участі в програмі потрібно до 9 травня подати портфоліо, коротке резюме і заповнити анкету апліканта. Із детальною інформацією про програму міжнародних резиденцій «Екстер» можна ознайомитися на сайті Українського іституту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук