У Львові презентували віртуальну галерею робіт Пінзеля

У Львові презентували віртуальну галерею робіт Пінзеля
Уже створено п’ять тривимірних моделей робіт Пінзеля

Львівська організація «Мистецька рада «Діалог» спільно з освітньою онлайн-платформою Wise Cow презентувала проєкт Pinsel.AR. У рамках колаборації створено п’ять тривимірних моделей робіт Пінзеля.

Команда Pinsel.AR хотіла переосмислити спадщину видатного скульптора та привернути додаткову увагу громадськості до творчості видатного скульптора, скульптури, архітектури та мистецтва в цілому.

Роботи тривали близько року. Скульптуру ретельно фотографували (для кожної робиться близько 2 тис. фотографій, такий процес називається фотограмметрія), сканують (3D-сканування), а потім відбувається постобробка.

Тоді створюється 3D-модель, яку можна роздивлятись, крутити як завгодно, видруковувати.

3D-моделі скульптур у вільному доступі дозволяють бачити їх із різних ракурсів, з різним рівнем деталізації, дають можливість вдивлятися триваліше — не обмежено годинами роботи музею, наявністю стільців чи місцем перебування.

У найближчому майбутньому будуть зроблені моделі десяти скульптур. В амбітних планах авторів проекту – уся творчість Пінзеля. Спочатку в Україні, а потім в Австрії та Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук