У Львові придумали, як зацікавити інвесторів колишніми радянськими заводами

Економіка27 квітня 20115930

Львівська міська влада хоче допомогти власникам великих промислових майданчиків міста у пошуку стратегічних інвесторів, задля чого надає їм підтримку, зокрема, у виробництві відповідної рекламно-презентаційної продукції, - повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль.

«Щодо промислових майданчиків – таких, як «Електрон», «Мікроприлад» - ці старі заводи, які в нас хтось колись прихватизував, і вони стоять, і не використовуються – ми по них зробили інвентаризацію, зробили такі буклетики. Зараз хочемо їх поліграфічним чином видати – за їхній рахунок, але допомогти їм по залученню стратегічних інвесторів, які би там могли розмістити якісь виробництва, створити робочі місця і інші речі», - сказав Кіраль у коментарі для ZAXID.NET 27 квітня.

За його словами, йдеться про близько 10 підприємств - зокрема, «Прогрес», «Електрон», «Конвеєр», «Мікроприлад», «Львівприлад» і «Автонавантажувач».

«Ми йдемо на таку співпрацю, оскільки ці люди, як правило, не знають мови, не мають досвіду залучення інвесторів. Ми вирішили піти на таку співпрацю, щоб допомогти їм ці перші кроки зробити, посадити їх за стіл переговорів, а там вже вони самі будуть домовлятися», - зазначив чиновник.

Сергій Кіраль також наголосив, що міська влада має обмежені можливості щодо стимулювання інвестицій, але можна буде зважити такі кроки, як, до прикладу, зменшення орендної плати за землю у випадку створення більше 1 тис. робочих місць.

Окрім того, за повідомленням прес-служби Львівської міської ради Сергій Кіраль зазначив: «Інвестори цікавляться переважно виробничими потужностями міста, а приміщення заводів, які залишились після розпаду СССР, знаходяться у жахливому стані. Тож зараз ми закликаємо власників цих приміщень ремонтувати їх, приводити до нормального стану, щоб здавати їх в оренду інвесторам і заробляти на цьому».

Як інформував ZAXID.NET , за прогнозами Європейської бізнес-асоціації прямі іноземні інвестиції в українську економіку 2011 року мають сягнути п’яти мільярдів доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук