У Львові проведуть Дні культури Кувейту

Під час зустрічі у Ратуші мер Львова та посол Кувейту домовився про освітньо-культурну співпрацю

У четвер, 1 серпня, у Львові розпочинаються Дні культури Кувейту. Із цієї нагоди до міста прибув надзвичайний і повноважний посол держави в Україні — доктор Рашид Хаммад Аль-Адвані, який зустрівся з міським головою Андрієм Садовим. Вони обговорили можливості для поглиблення освітньо-культурної співпраці. Також гість ознайомив присутніх із особливостями кувейтських святкувань та відзначив найцікавіші заходи в програмі. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Ми дуже раді приймати вас у Львові. Тут можна відчути неймовірну атмосферу давнього міста. Тож це чудова ініціатива — провести Дні культури Кувейту у Львові, щоб наші містяни мали змогу більше дізнатися про вашу державу та її особливості», — зазначив Андрій Садовий.

Також міський голова та посол Кувейту в Україні обговорили можливості покращення авіасполучення між Львовом та столицею Кувейту — містом Ель-Кувейт, і шляхи налагодження освітньої співпраці між містами.

Фото прес-служби ЛМР

«Я вже вдруге у Львові. До цього такі Дні Кувейту ми проводили лише в Києві — торік у лютому. Днями Кувейту у Львові ми хочемо показати мешканцям міста наші культуру та особливості. Власне, культура завжди була чудовим шляхом до порозуміння між державами та народами. Буду радий бачити Вас особисто на церемонії відкриття», – зазначив доктор Рашид Хаммад Аль-Адвані.

Посол презентував програму святкувань та запросив міського голову долучитись до церемонії відкриття Днів Кувейту. Серед найцікавіших заходів Рашид Хаммад Аль-Адвані відзначив, зокрема, виступ музичного ансамблю маестро Аюба Хедра, відкриття виставки кувейтського художника Абдаллаи Аль-Зейда та виставки народного одягу Держави Кувейт під керівництвом пана Хусейна Аль-Каттан. Також посол Кувейту запросив мера міста на відкриття фотовиставки Алі Аль-Зеіді.

«Львів один із історчних міст України. Має багато туристів. Щороку сюди приїжджає 2,5 млн туристів. Львів вважається столицею економіки та культури в Україні», – наголосив доктор Рашид Хаммад Аль-Адвані.

«Хочу подякувати пану послу за таку прекрасну ініціативу стосовно Днів Кувейту у Львові. Думаю, ми вже будемо готуватися, щоби провести Дні України, Дні Львова і в Кувейті. Тільки подивимось коли в них буде відповідна погода», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Доктор Рашид Хаммад Аль-Адвані — надзвичайний і повноважний посол Держави Кувейт в Україні з 5 жовтня 2016 року. У різні роки працював у Міністерстві закордонних справ Кувейту, а також Посольствах Кувейту в Канаді, Алжирі, Саудівській Аравії, Південній Кореї.

До слова, Кувейт був однією із перших держав, яка відкрила своє посольство в Києві у 1995 році. Між Україною та Кувейтом існують торговельні взаємини в галузях лісового господарства, пшениці, молочних продуктів і кормів, країни співпрацюють у сферах освіти та культури.

Програма Днів культури Держави Кувейт

1 серпня (четвер)

Локація: Площа Ринок

Час: 12:00

Відкриття Днів культури Держави Кувейт.

Вітальні слова офіційних осіб.

  • Фотовиставка на площі біля входу до Львівської міської ради, присвячена Державі Кувейт.
  • Промофільми про Кувейт.

13:00

Виступ українських колективів та виконавців.

Виступ музичного ансамблю маестро Аюба Хедра.

19:00

Запальна українська етновечірка від MC Gonibez

2 серпня (п'ятниця)

Локація:

Львівський палац

Мистецтв.

Час: 12:00

Відкриття виставки кувейтського художника Абдаллаи Аль-Зейда та виставки народного одягу Держави Кувейт під керівництвом пана Хусейна Аль-Каттана.

Вітальні слова офіційних осіб.

Локація: Львівська обласна державна адміністрація

Час: 15:00

Відкриття фотовиставки пана Алі Аль-Зеіді.

Локація: Львівський палац мистецтв

Час: 20:00

Концертна програма. Виступи піаніста Євгена Хмари та музичного ансамблю маестро Аюба Хедра.

5 серпня (понеділок)

Локація: Італійський дворик

Час: 19:00

Закриття Днів культури Держави Кувейт. Закритий захід.

Виступ музичного ансамблю маестро Аюба Хедра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук