Львів відвідав мандрівник Ніко Амірґулашвілі, який пішки долає шлях від Вільнюса до Тбілісі

Андрій Садовий передав через мандрівника листа для мера Тбілісі з запрошенням до Львова

Головні новини Львова 08.07Ольга Гринько, Ірина Панчишин, 8 липня, 14:09 434 0

До Львова завітав Ніко Амірґулашвілі — грузин, що проживає в Литві. За три місяці він планує пішки подолати 2 тис. км від Вільнюса до Тбілісі через територію Польщі та України в знак дружніх відносин між Грузією та Литвою. Під час візиту мандрівник зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим. До зустрічі також долучились Почесний консул Грузії у Львові Ярослав Музичко та Почесний консул Литви у Тернополі Ярослав Візняк. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Головна мета цієї подорожі – говорити про дружбу. Це символічний міст між Литвою і Грузією через Польщу і Україну. Це міст дружби. Головна ідея говорити, надихати людей робити щось схоже. Не кажу, що мають ходити по 2 тисячі кілометрів як я. Але думаю це дуже сильний месидж», – прокоментував мандрівник.

Міський голова Львова привітав Ніко Амірґулашвілі, побажав вдало втілити свій задум та отримати багато гарних вражень. Також Андрій Садовий передав через мандрівника листа для мера Тбілісі із запрошенням до Львова. Мерові Вільнюса теж буде надіслано такого листа, оскільки ці міста є містами-партнерами Львова.

«Вільнюс і Тбілісі — два наші міста-партнери. Оскільки ви прямуєте до Тбілісі, я попрошу вас передати мерові листа із запрошенням його до Львова. Ви стали таким імпульсом, і в мене є ідея, щоб мери трьох міст зустрілись. Думаю, це була би плідна зустріч для всіх сторін», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Фото прес-служби ЛМР

«844 км я вже пройшов. У день буває 33−35 км проходжу. Я йшов у Вільнюс, Люблін, перейшов кордон, далі Тернопіль, Одеса, з Одеси поромом. Загалом буде біля 2 тис. км. Я листа обов’язково передам. Це гарна ініціатива. Але рекорд буде в тому, що я буду найбільш повільний поштар», – сказав мандрівник.

Він також розповів, що у Львові пробуде лише день, а завтра вирушає далі. За його словами, місто дуже гарне, тож потрібно як мінімум чотири дні, щоб усе побачити. Тож у нього є причина, аби повернутись.

Із 9 червня до 25 серпня мешканець Литви грузинського походження Ніко Аміргулашвілі (Niko Amirgulašvili) здійснює проект «Building Bridges: Vilnius — Tbilisi», протягом якого має намір пройти пішки більше 2 тис. км за маршрутом Литва — Польща — Україна — Грузія. Мета проекту — підтримати діалог між країнами, ділитися досвідом і розвивати зв’язки між людьми та державами.

Початком маршруту стало місто Вільнюс (Литва), а наступним етапом стала мандрівка до польського Білостоку та Любліна. Загалом вся подорож розділена на шість етапів, а саме: з Литви до Польщі через Сейни до Білостока (20 червня), далі на південь до Любліна (30 червня). 8 липня мандрівник прибув до Львова. Далі, по дорозі до Одеси, передбачено зупинки у Тернополі, Хмельницькому та Вінниці. Після прибуття до Одеси (14 серпня) Ніко на поромі вирушить до Батумі, звідки прямуватиме до столиці Грузії — Тбілісі (25 серпня).

Інформацію про Ніко та його проект можна знайти на сторінці у Facebook або на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук