У Львові проведуть «Фестиваль Параджанова на Левандівці»

Вул. Параджанова на Левандівці

У Львові з 19 по 28 серпня проведуть «Фестиваль Параджанова на Левандівці» у Культурно-мистецькому центрі «Супутник», що на вул. Повітряна, 20. В рамках фестивалю організатори запланували кінопокази, театральні вистави, візуальні проекти, музичні виступи, літературні зустрічі, дискусії, лекції та майстер-класи для дорослих і дітей. Про це інформують у прес-службі Львівської міської ради.

Організатор фестивалю – управління культури Львівської міської ради.

«Локацією фестивалю невипадково обрано відокремлений індустріальний і водночас історичний район Львова – Левандівку, адже саме на Левандівці вперше в Україні з’явилась вулиця Параджанова», – зазначають в управлінні культури.

Під час фестивалю організатори обіцяють виставку на тему постаті Сергія Параджанова у культурному центрі «Супутник». Проект куруватиме Вікторія Данелян з Музею сновидінь у Києві. У Левандівському парку просто неба показуватимуть фільми Сергія Параджанова та підбірку українського кінофестивалю «Wiz-Art».

«На День незалежності плануємо великий святковий концерт, а також спільно з львів’янами хочемо облаштувати на території Левандівського парку справжній блошиний ринок, яким так любив прогулюватись Сергій Параджанов», – додали організатори.

Літературні заходи для фестивалю підготує Офіс міста літератури ЮНЕСКО. На Левандівці відбуватимуться зустрічі з письменниками, читання, літературні сніданки, музично-поетичні вечори та дитячі літературні майстер-класи.

Також у рамках фестивалю відбудуться лекції, зустрічі та дискусії з кінознавцями, істориками мистецтв, людьми, які працювали у команді Параджанова.

Вхід на всі заходи – вільний.

Деталі програми публікуватимуть на сторінці фестивалю у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук