У Львові пройде змагання з бігу з клавіатурами

23 травня 20094700

29-31 травня у Львові в Палаці мистецтв пройде четвертий Всеукраїнський ІТ-фестиваль DE:CODED^09. Організатори фестивалю - студенти Національного університету "Львівська політехніка", які представляють неприбуткову і неполітичну міжнародну організацію BEST www.best.eu.org (Board of European Students of Technology - Рада студентів технічних вузів Європи). Про це ZAXID.NET повідомили організатори.

Це не проста олімпіада або лекція з програмування чи роботи з комп'ютером. Це інтерактивна розважальна подія, яка триває 72 години NON-STOP і надає не лише унікальну можливість для ІТ-профі позмагатися за звання найсильнішого у віртуальному світі, але і можливість весело розважитися і знайти однодумців. Адже головна мета і суть фестивалю DE:CODED^09 - створення платформи для спілкування людей, небайдужих до сфери інформаційних технологій: як для ІТ-майстрів серед програмістів ( конкурси : ACM, ICPC, 24h та ін.), дизайнерів ( конкурси: Flash Euro 2012, web-design та ін.), творців комп'ютерної музики і відео, фахівців комп'ютерної інженерії, так і для аматорів "комп'ютерного мистецтва".

DE:CODED^09 представляє учасникам в одному виставковому комплексі більше 500 комп'ютерів, об'єднаних в єдину локальну мережу з високошвидкісним Інтернет-каналом і безпровідною Wi-Fi мережею. Тут йде обмін досвідом, думками, ідеями, кожен може презентувати свої проекти, брати участь в корисних семінарах, унікальних майстер-класах, on-line-конференціях, баркемпах (унікальних семінарах, особливістю яких є обговорення важливих та неймовірно цікавих тем у неформальній обстановці).

У будь-який момент кожен з учасників зможе спробувати свої сили в таких змаганнях, як метання мишки, біг з монітором, пінг-понг клавіатурами, стриптиз системного блоку і багато інших.

Детальніше на сайті www.decoded.org.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук