У Львові розкажуть, як самостійно зробити 3D-принтер

14 червня у львівському бізнес-інкубаторі Startup Depot  відбудеться конференція «Усе про 3D-технології», учасники якої розкажуть, як самостійно створити принтер об'ємного друку, а також покажуть 3D-принтер та сканер у роботі.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

3D технології, як тренд сьогодення, роблять виклик  виробництву і дають можливість кожному самостійно створювати товар, пристосовуючи його до потреб користувача, зазначено у повідомленні з посиланням на організаторів конференції.

У межах заходу організатори розкажуть про історію розвитку 3D-сканування, як самому зробити принтер об’ємного друку, а також про використання цих технологій у житті та бізнесі.

Місце проведення конференції: Startup Depot, на вул Весняній, 4 у Львові. Розпочнеться захід о 12:00 год. 

Довідка

Бізнес-інкубатор –  це організація, яка надає на певних умовах і на певний час спеціально обладнані приміщення та інше майно суб'єктам малого та середнього підприємництва, які тільки розпочинають свою діяльність.

Startup Depot був створений у рамках спільного українсько-канадського проекту «Місцевий економічний розвиток України»(МЕРМ), спільно з Інститутом міста, ІТ-компанією ELEKS та Львівською міською радою. 

Ініціатори проекту допомагають розвивати культуру технологічного підприємництва допомагаючи місцевим стартапам виходити на глобальний ринок. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук