У Львові розпочався дитячий кінофестиваль, присвячений толерантності

КультураК.С., 29 вересня 20152950
У Львові розпочався дитячий кінофестиваль, присвячений толерантності

Сьогодні, 29 вересня, у Львові стартує фестиваль для дітей на підлітків «Єдність і толерантність». Це – всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно, який з 16 вересня 2015 року має промандрувати 13-ма містами України.

Безкоштовні сеанси презентують юним глядачам три короткометражні програми для різних вікових груп (5-8, 9-13 і 14-18 років). Кожен блок складається з 6-8 короткометражок. Автори фільмів – як професійні режисери, так і юні аматори. Усі покази супроводжує обговорення переглянутого матеріалу з модераторами. Тематика фільмів стосується різних проявів толерантності: від взаємин однолітків у класі до сприйняття біженців.

Після перегляду дітям буде запропоновано взяти участь у дискусії та обговоренні навчальних матеріалів для обміну думками і пошуку відповіді на питання «що таке толерантність, і як її досягти?».

Організаторами фестивалю виступають Goethe Institut в Україні, компанія «Артхаус Трафік» та Interfilm Berlin.

Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів найбільшого європейського фестивалю короткометражного кіно Interfilm Berlin. Серед них – номінант на «Золотого ведмедя» Берлінського МКФ, короткометражка режисера-асистента Уеса Андерсона про футбольних фанів.

Реєстрація на безкоштовні покази відбувається на сайті tolerancefilmfest.org.ua. У Львові фестваль пройде у Кіноцентрі. Покази відбуватимуться з 29 вересня до 1 жовтня о 14:30 та 17:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук