У Львові розпочався міжнародний фестиваль перформансу

КультураОльга Перехрест, 2 травня 20183520
У Львові розпочався міжнародний фестиваль перформансу
фото Mariya Hoyin
На фото - один з учасників фестивалю, український художник та куратор Петро Ряска

У середу, 2 травня, у Львові розпочав роботу міжнародний фестиваль перформансу ZABIH. Протягом тижня (до 6 травня включно) у місті виступлять 20 митців з України та Польщі.

Програма фестивалю складається з перформансів та публічних акцій, а також лекцій. Події відбуватимуться у Львівській академії мистецтв, Музеї ідей, Jam Factory Infopoint, на площі Музейній та на заводі «РЕМА». А в галереї «Дзиґа» презентують спеціальну відеопрограму фестивалю - відеодокументації перфомативних робіт учасників фестивалю.

Відкриті лекції, присвячені перформативному мистецтву, відбуватимуться щодня о 15:00. Протягом дня у центрі Львова на різних локаціях відбуватимуться групові або ж індивідуальні мистецькі акції. Першою такою подією стане виступ двох польських митців Еви Зажицької та Павела Корбуса біля Музею ідей (вул. Валова, 18) 2 травня о 16:00.

Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний. Ознайомитись із програмою фестивалю можна на його сторінці у Facebook.

ZABIH – це перформанс-проект, створений випускниками львівської Школи перформансу, як платформа для експерименту, розвитку та пошуку нових шляхів у цьому мистецтві. Користуючись принципами відкритості, експерименту, колаборації, учасники проекту створюють як персональну, так і колективну дію, виводячи перформанс на рівень повноцінного медіа у сучасному мистецтві України. До проекту може долучитись будь-хто з митців, назвавши свій проект подією ZABIH'у та попередньо погодивши його з організаторами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук