У Львові шукають стартапи для участі у форумі «Інноваційна весна»

Головні новини Львова 21.04Вікторія Іваскевич, 21 квітня 2017, 16:43 408 0
дивіться також

Львів'ян запрошують подавати проекти до участі в другому етапі «Інноваційної весни». Заявки на конкурс стартапів надсилати до 20 травня. Найкращі проекти отримають премії, а також їх представлять на форумі «Інноваційні весна», який відбудеться у Львові 23 травня.

Пропозиції відберуть у кількох категоріях.

«Це є діловий туризм, енергоефективність, будівництво доріг, культурний менеджмент, поводження з твердими побутовими відходами і відкриті дані, – повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, – визначили 6 таких блоків, на кожен з яких можуть подати пропозицію свого стартапу».

Найкращі стартапи отримають 10 тис. грн винагороди, менторську підтримку та нагоду імплементувати інноваційні рішення у сфери діяльності міста.

Під час першої хвилі конкурсу відібрали більше десяти наукових проектів. Зараз команди працюють над ними разом із консультантами, які мають допомогти зробити ідеї комерційно привабливими.

«Ми побачили таку проблему, що наші науковці не готові говорити про комерційні речі. Такі речі як бізнес-плани, оцінка інвестицій, окупності проектів», – розповідає начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

Найкращі проекти представлять на форумі, який відбудеться 23 травня цього року, також вони отримають можливість фінансування від провідних підприємців України та інших країн.

Надсилати пропозиції можна на електронну адресу [email protected]

Контактна особа – Юстина Лукович, тел. (032) 2546006

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук