У Львові скасували фестиваль Leopolis Grand Prix

КультураОльга Красько, 18 червня 20140

Оргкомітет фестивалю Leopolis Grang Prix прийняв рішення про відміну заходу у традиційному форматі. Усі кошти, які планувалось витратити на організацію фестивалю, будуть спрямовані на допомогу військовим.

«Змушені повідомити вам, що тривожні події на сході України спонукали нас прийняти непросте, та важливе в сучасних обставинах рішення – оргкомітет фестивалю Leopolis Grang Prix вирішив цього року відмовитися від проведення фестивалю», – йдеться у заяві, надісланій ZAXID.NET.

Організатори повідомили, що частина коштів, які мали бути витрачені на проведення фестивалю, підуть на купівлю обмундирування для українських військових, що їдуть воювати на Схід.

Однак в рамках фестивалю все ж відбудеться один захід. Так, у суботу, 27 червня, на площі Ринок впродовж дня буде виставлена експозиція ретро-автомобілів, а біля них стоятимуть скриньки для збору грошей, які також в подальшому спрямують на допомогу українським бійцям.

«Ми перш за все хочемо, щоб образ Львова був привітним та безпечним для всіх гостей нашого міста. І віримо, що наступного року нам вдасться провести фестиваль, на який приїде ще більше  гостей з України та з-за кордону», – наголосили організатори.

Також вони закликають автолюбителів та автомобільні клуби, які мали приїхати на фестиваль, підтримати ініціативу і долучитися до збору коштів на допомогу українським військовим.

Як повідомляв ZAXID.NET, в цьому році на Львівщині скасували низку фестивалів, серед яких «Підкамінь», «Славське Рок» та «Franko.Missia».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук