У Львові спортсмени знешкоджували терористів і рятували цивільне населення

У місті вперше відбулися обласні змагання із прикладної стрільби

СпортМарічка Кулачковська, 13 листопада 2017, 14:33 1132 0

У Львові вперше відбулися відкриті обласні змагання із прикладної стрільби. На турнірі змоделювали 6-ть ситуацій, які можуть виникнути у побуті. Дебютні старти зібрали правоохоронців і цивільних осіб, які мають зареєстровану зброю. Тобто це люди, які повинні вміти орієнтуватися у екстрених ситуаціях.

За однією з легенд, під час прогулянки в парку на жінку з дитиною нападає озброєний злочинець із собаками. Жінка має захистити немовля, знешкодивши кривдника. Ще одна ситуація – на парковці. Учасник має нейтралізувати злочинців, які взяли заручників. Або захоплення терористами торгівельного центру.

Інспектор патрульної поліції Андрій Мрій зазначив: «Спершу треба знешкоджувати ближчі мішені, щоби злочинець не поранив вас. А потім ті, що подалі від вас».

Мирні жителі позначені мішенями з долонями. Вони в жодному випадку не мають постраждати. Також спортсмен мусить пам’ятати про власну безпеку. І дотримуватися стрілецького кодексу. Президент Всеукраїнської федерації прикладних стрілецьких видів спорту Сергій Львович розповів: «Є 4 основні правила. Треба завжди поводитися зі зброєю, як із зарядженою. Ніколи не направляти зброю туди, куди не плануєте стріляти. Не класти палець на спусковий гачок доти, доки зброя не направлена на мішень. І перед тим, як вистрелити, подивитися, що є перед мішенню та за нею».

На цих стартах немає шаблонних вправ. Виходячи на рубіж, учасник наперед не знає, у скільки мішеней має поцілити і як вони розташовані. Тож мусить реагувати блискавично.

Ще один такий турнір хочуть провести навесні. Тоді сподіваються зібрати більше спортсменів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук