У Львові стартував новий молодіжний проект «ТОП 10 УГКЦ»

СуспільствоЛілія Матвіїв, 25 листопада 20145340

У вівторок, 25 листопада, у Львові презентували новий молодіжний проект «ТОП 10 УГКЦ», мета якого - інформувати та залучати молодь до унікальних і цікавих заходів, які відбуваються при парафіях УГКЦ. Організатором проекту стала Комісія у справах молоді Львівської архидієцезії УГКЦ за підтримки Фундації Духовного Відродження.

З допомогою цього проекту організатори хочуть розвінчати стереотипи стосовно того, що церква є відірваною від життя сучасної молодої людини.

«Церква є сучасною, може збагатити кожну особу соціально і духовно»,  заявив заступник голови Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ Тарас Косар.

Як розповіла на презентації координатор проекту Христина Жидецька, основною цільовою аудиторією проекту є молодь.

«Ми розповсюджуватимемо для молодих людей інформацію у вигляді роздаткових матеріалів у навчальних закладах, парафіях і соціальних мережах. Наразі маємо домовленості з кав’ярнями «Світ кави» та «Старі мури»  там розповсюджуватимемо буклети. В університетах та парафіях це будуть анонси на дошці оголошень. В соцмережах  поширюватимемо 10-15-хвилинний відеоролик, в якому у жартівливій формі розповідатимемо про наші заходи»,  інформувала вона.

Проект виходитиме кожні два місяці і складатиметься з 10 топових заходів, проектів чи об’єктів. Опис кожної топової інформації складатиметься з фото, короткого тексту та QR-коду, який можна буде просканувати на гаджет та перейти на відповідний розділ на сайті top10ugcc.org.

Перший випуск проекту присвячений інноваціям церкви. Зокрема, це спортивні секції, курси з вивчення іноземних мов та гри на музичних інструментах, кафе, перукарня, телестудія та студія звукозапису, які функціонують при багатьох парафіях. 

Наступні тематики проекту будуть присвячені волонтерству, унікальним паломницьким місцям Львівщини, варіантам відпочинку та активного дозвілля, курсам, тренінгам та майстер-класам, які відбуваються при УГКЦ.

Діятиме проект упродовж 2014 – 2015 років. Матеріали розповсюджуватимуть на території Львова, але організатори готові поділитися досвідом для всеукраїнського розповсюдження. Проекту також можна допомогти фінансово, зайшовши на сайт проекту у відповідний розділ.

Команда проекту складається із 9 людей, переважно молоді та студентства, які не є працівниками церкви, а є світськими людьми. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук