У Львові стартував українсько-польський проект у сфері енергозбереження

Економіка6 червня 20116110

Після дворічної підготовки, у Львові стартував українсько-польський проект під назвою «Розробка політики енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії у Львові та Львівській області».

У реалізації проекту беруть участь КП «Адміністративно-технічне управління», Львівське відділення Асоціації міст України, Українська мережа «Енергоефективні міста», відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Польськими партнерами проекту є «Агенція регіонального розвитку із м. Кошалін» та ТзОВ «EKSPERT-SITR», повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Метою проекту є вирішення екологічних, енергетичних та економічних проблем міста Львова та Львівської області. Проект передбачає цикл тренінгів для представників місцевих органів влади. Тренінги дадуть можливість навчитися методів ефективного використання енергії та застосування відновлювальних джерел енергії.

Крім того, проект передбачає початкові роботи щодо утилізації осадів очисних споруд з отриманням біогазу та використання досвіду ЄС у сфері енергоефективності та впровадження відновлювальних джерел енергії. Також передбачається розробка проектної документації щодо двох пілотних проектів для станцій дегазації на очисних спорудах та пошук інвестицій для їх побудови.

Планується, що проект триватиме до кінця 2011 року. Реалізуватиметься він за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Приблизна вартість проекту 320 тис. польських злотих.

Нагадаємо, у Львові у навчально-виховному комплексі «Арніка»  встановлено сонячні колектори. Цього року  встановлено систему генерування електроенергії від вітру та сонця у львівській школі №72.

10 лютого 2010 року Львів підписав «Угоду мерів», згідно з якою місто зобов’язалось підтримувати ініціативу Європейської комісії з розробки та впровадження у містах 10-річних планів скорочення споживання енергоресурсів не менш, ніж на 20% від існуючого рівня із застосуванням відновлювальних джерел енергії.

Зараз місто працює над розробкою Плану дій для сталого енергетичного розвитку міста (SEAP). В рамках SEAP здійснюється підготовка муніципального енергетичного плану міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук