У Львові стартував відкритий рейтинг підприємців Західної України

Економіка16 грудня 20102240

У Львові стартував відкритий рейтинг підприємців Західної України. Його учасниками стануть представники малого та середнього бізнесу Західного регіону. На відмінну від схожих рейтингів, «ТОП-10. Власний бізнес» – це конкурс керівників, тому оцінюватимуться насамперед їх управлінські та лідерські здібності.

Організатором першого відкритого конкурсу-рейтингу підприємців Західної України «ТОП-10. Власний бізнес» виступив журнал «Власний бізнес». При визначенні переможців у 10 різнопланових номінаціях враховуватиметься голосування самих учасників, голосування усіх бажаючих на сайті ZAXID.NET оцінка та моніторинг ЗМІ та Інтернету.

Для участі в конкурсі, підприємцям необхідно до 15 січня 2011 року заповнити анкету-учасника на сайті видання www.praktyka.com.ua та сплатити мінімальний організаційний внесок у розмірі 150 грн, який за словами організаторів, дозволить зробити цей конкурс чесним і не «продавати» місця у рейтингу.

«У світі уже давно існує практика, коли усі учасники рейтингу вносять певну суму за можливість бути в ньому представленими, хоча це жодним чином не гарантує перемоги. Сплата оргвнеску дає організаторам можливість мати власний бюджет на проведення заходу і зробити його справді незалежним», – розповів головний редактор журналу «Власний бізнес» Андрій Максимук.

З 15 січня впродовж місяця триватиме голосування за учасників «ТОП-10. Власний бізнес» на сайті ZAXID.NET , а наприкінці лютого відбудеться офіційне оголошення переможців. Головний переможець конкурсу, окрім ексклюзивного інтерв’ю в журналі, отримає безкоштовне тримісячне консультаційне обслуговування у одній з провідних аудиторських компаній.

Довiдка ZAXID.NET

Журнал «Власний бізнес» – щомісячне видання для власників і керівників малого та середнього бізнесу, інвесторів, а також тих, хто хоче розпочати власний бізнес. Головні герої видання – власники та керівники успішних компаній. Журнал розповсюджується по всій Західній Україні та видається накладом 10 тис. примірників щомісяця.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук