У Львові створять базу даних підрядників, які виконують неякісні ремонти

Недобросовісним компаніям стане важче вигравати тендери

З потеплінням мешканці Львова почали частіше скаржитися на неякісний ямковий ремонт (на фото вул. Княгині Ольги)

У міській раді Львова ствоярть базу даних підрядників, які неякісно виконують ремонти у місті. Мова йде про ремонти доріг, комунікацій, парків, комунальних закладів тощо. Про це у середу, 20 лютого, під час наради у міській раді Львова повідомив заступник міського голови з економічних питань Геннадій Васьків.

Зокрема, під час наради керівниця адміністративного управління ЛМР Валентина Бартошик повідомила про збільшення скарг щодо неякісних ремонтів від мешканців. За її словами, відтепер «Гаряча лінія міста Львова» після таких звернень публікуватиме дані про замовника, підрядника робіт, а також оприлюднюватиме терміни гарантії.

«Мешканці роблять зауваження, що роботи були нещодавно виконані, але є неякісний результат. Тому ми прийняли рішення, що ми обов’язково публікуємо виконавця робіт, інформацію про гарантійний термін і замовника робіт», – повідомила Валентина Бартошик.

Водночас заступник міського голови з економічних питань Геннадій Васьків запропонував створити єдину базу, куди би вносились дані про недобросовісних підрядників, які працюють у Львові.

«У нас підрядники працюють фактично по різних напрямках: транспорт, водопостачання, тепло, дороги, освіта. І в кожному з цих напрямків є випадки, коли фірми виконують роботи недобросовісно. Тому треба створити єдину базу, куди могли б ми вносити інформацію про ці компанії. Якщо є непорядні люди, які обдурили місто, ми маємо відслідковувати, щоб вони не вигравали [тендери] по інших напрямках і не робили нам шкоду», – заявив Васьків.

За словами Геннадія Васьківа, така база даних має давати можливість відповідальним за закупівлі працівникам міськради перевіряти підрядників на добросовісність.

«Ми маємо публічно показувати цю інформацію, щоб керівники усіх напрямків могли розуміти, наскільки певна компанія є серйозною чи несерйозною. Бо якщо хтось попікся в одному напрямку, то для чого щоб ще інші попеклись?» – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук