У Львові створять Центр інновацій

Економіка21 квітня 20115622

Сьогодні до Львова мають прибути фахівці, які працюватимуть над створенням Львівського центру інновацій.

Про це ZAXID.NET   повідомили у Львівській міській раді.

Меморандум про створення Львівського центру інновацій було підписано в жовтні 2010 року під час Х Міжнародного економічного форуму в Трускавці. Ініціаторами створення Центру є Львівська міська рада, Фонд цивільних досліджень та розвитку США, венчурна компанія «ТЕХІНВЕСТ» та ІТ-компанія «Елекс».

«Протягом двох днів експерти відвідають провідні навчально-наукові та дослідні інституції, а також підприємства. Також ми проведемо окрему зустріч з представниками громадських, приватних установ, які займаються діяльністю пов'язаною з інноваціями. Зустріч запланована 22 квітня у Львівському державному центрі науки, інновацій та Інформатизації (пр. В.Чорновола, 57) з 12:00 до 13:30», - зазначив завідувач сектору супроводу інвестиційних проектів департаменту економічної політики Львівської міської ради Іван Дмитрасевич.

Серед запрошених на зустріч експертів - Мартін Кашубовскі, Кшиштоф Засядли, Лукаш Фридрих, Інна Гагауз.

Заплановано візити у компанію SoftServe, корпорацю «Енергоресурс-Інвест», НВП «Карат», «MITA Technic», ЗАТ «Ензим», зустрічі з представниками львівських інститутів та університетів, з представниками Західного наукового центру, Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку, ТзОВ «Науково-технологічний парк Яворів», Львівського Державного Центру Науки, Інновацій та Інформатизації з представниками Львівських громадських організацій.

«За хорошим ІТ-спеціалістом сьогодні черга. Це великий ринок. Сьогодні у Львові в ринку ІТ працює понад 6 тис. осіб, кожен спеціаліст генерує в рік до 20 тис. доларів доходу – це 150 млн в рік. На цей ринок треба орієнтуватись. Львів визначив розвиток ІТ одним з пріоритетних. Ми прийняли стратегію конкурентоздатності Львова. У цій стратегії прописані два основні напрямки розвитку міста: туризм та ІТ. Це майбутнє Львова. Важко конкурувати з Китаєм за ринки праці, але весь цивілізований світ залишає в себе розумних людей. Львів має бути містом розумних людей», - відзначив міський голова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук