У Львові створять єдину базу нерухомості

ЕкономікаТ.С., 21 травня 20155360

Депутати Львівської міськради затвердили «Програму створення бази даних об’єктів нерухомості у м. Львові», метою якої є створення умов для ведення обліку нерухомого майна у місті. За відповідну ухвалу сьогодні, 21 травня, під час пленарного засідання сесії проголосували 75 депутатів.

Існування такої бази, вважають у міськраді, сприятиме прозорому, відкритому, економічному та обгрунтованому прийняттю рішень щодо об’єктів нерухомості з боку органів місцевого самоврядування. 

Створенням електронної бази займатиметься департамент економічної політики Львівської міськради. На це з бюджету виділено ₴300 тис.

Згідно з ухвалою, створення бази відбуватиметься за таким планом. Спочатку необхідно отримати інформацію з архіву БТІ про реєстрацію прав власності на нерухоме майно, яка проводилась на паперових носіях у реєстрових книгах до запровадження електронної версії держреєстру.

Потім дані звірятимуть держреєстром. Наступним кроком буде створення необхідного програмного забезпечення для можливості переведення інформації з паперових носіїв, які знаходяться в архіві БТІ, в електронну базу даних об’єктів нерухомості у Львові

Після того готову базу даних об’єктів нерухомості Львова передадуть Головному управлінню ДФС у Львівській області в електронному форматі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук