У Львові триває фестиваль камерної музики

КультураК.С., 22 вересня 20152800
У Львові триває фестиваль камерної музики
фото Wikipedia
Пауль Гіндеміт

У Львові триває фестиваль камерної музики, який складатиметься із семи камерних концертів у виконанні лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів і п’ять лекцій, присвячених творчості композитора, диригента, альтиста і теоретика музики Пауля Гіндеміта (1895 – 1963) та епосі німецького модернізму.

Фестиваль проходитиме у рамках Тижнів Німеччини в Україні за підтримки департаменту з питань культури Львівської обласної державної адміністрації. Генеральний партнер – Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

«Свого часу творчість Пауля Гіндеміта була спробою відкинути емоційну переобтяженість пізнього романтизму і знайти новий шлях доступности та простоти музичної мови, – розповідає директор фестивалю. Перші декади XX сторіччя, як відомо, були часом великих глобальних потрясінь, які стали поштовхом до переосмислення естетики романтизму. Саме Гіндеміт був тим митцем, який дуже добре відчував ці нові виклики часу та розумів важливість творення нової мистецької реальности, зорієнтованої на традиції Й.С. Баха та старих майстрів-поліфоністів, Зараз, сто років по тому, ми знову відчуваємо важливість віднаходження мови, яка найточніше відображає наше сучасне відчування світу, наші поривання та стремління. Мови, доступної сучасникові, не переобтяженої, і водночас далекої від естетичної спрощувальности масового мистецтва», - вважає директор фестивалю Тарас Демко.

Локації фестивалю камерної музики – Музей історії релігії,  Національна наукова бібліотека України ім. Василя Стефаника та Наукова бібліотека ЛНУ ім. І. Франка.

Форум триватиме до 27 вересня. Його повну програму можна побачити тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук