У Львові триває суперечка щодо Бернардинського дворика

Економіка15 грудня 201013267

Сьогодні голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський прийшов оглянути приміщення, яке будує компанія «Фест!» в Бернардинському дворику, перевірити, чи тривають будівельні роботи.

Натомість, як стверджує "свободівець", голова постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міськради Андріян Гутник, охорона і працівники міліції закрили Руслана Кошулинського в цьому об’єкті і близько півгодини не випускали.

"Руслан Кошулинський прийшов у статусі депутата, оскільки це територія громади Львова, щоб оглянути дане приміщення. Хоча ніякого приміщення тут не могло би бути. Охорона і працівники міліції закрили його в цьому об’єкті і близько півгодини не випускали", – запевнив депутат.

Він розповів, що компанія "Фест!" фактично до вчора мала дозвіл на розміщення літнього майданчика у Бернардинському дворику, проте, стверджує депутат, вчора за рекомендацією земельної комісії та комісії архітектури було скеровано звернення до департаменту містобудування міської ради про ліквідацію дозволу на літній майданчик.

"Фактично мережа "Фест!", не маючи жодних документів, збудувала конструкцію з фундаментом в Бернардинському дворику", – наголосив Андріан Гутник.

Відтак, за його словами, Руслан Кошулинський зателефонував у міську раду, де сьогодні саме проходять засідання комісій (перед завтрашньою сесією міськради).

"Прийшли близько 20 депутатів і через півгодини вдалося розблокувати двері. Ми зайшли всередину і побачили, що 15-20 працівників продовжують проводити роботи, а саме з укладання плитки всередині приміщення", – сказав А.Гутник.

Він також нагадав, що є рекомендація Галицької районної адміністрації припинити ці роботи.

Водночас, він заперечив інформацію про те, що на майданчику, де проходить будівництво, відбулася бійка.

"Чому закрили – ми не можемо в цьому розібратися, хтось закрив, десь загубився ключ… Коли вже прийшли 20 депутатів – ключ знайшовся", – сказав депутат.

Він наголосив, що завтра на сесії зачитає депутатський запит з метою звернутися до суду про демонтаж цього самобуду, також він не виключає, що й сам Руслан Кошулинський звернеться до правоохоронців.

Варто зазначити, що охоронці, які працюють на цьому об’єктів, журналістів у приміщення не впустили, аргументуючи це тим, що це приватна власність.

Як інформував ZAXID.NET , міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що ситуація довкола цього будівництва трохи накручена.

"До цієї компанії (яка проводить це будівництво) має відношення пан Юрій Назарук, який 2006 року був моїм позаштатним радником. На сьогодні він не є моїм радником, я його звільнив давно, і юридично також. Вважаю, що власники цієї компанії трошки забули, що вони живуть в правовій державі. Маючи певні родинні зв’язки в судовій гілці влади, вони думають, що можна робити будь-що, а потім рішенням судів – це узаконювати. Цього не можна робити!" – сказав Андрій Садовий.

Він також повідомив, що Галицька районна адміністрація вже провела кілька виїздів та зробила кілька приписів щодо цього будівництва, а також вчора була подана відповідна заява до суду.

Нагадаємо, як повідомили у Галицькій районній адміністрації, у подвір’ї Бернардинського монастиря (вул. Валова, 20) у Львові, в охоронній зоні ЮНЕСКО, ТзОВ "Фест" споруджує ресторан без дозволів і погоджень. Цій фірмі надали дозвіл тільки на літній майданчик до 1 листопада.

"10 листопада мережа "Фест" почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон – зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом", - розповіли у Галицькій районній адміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • 2 mad merry 16 грудня 2010, 23:28

  Читати вмієш? Так, дозвіл був - поставити там літні парасольки та прилавок.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • mad merry 16 грудня 2010, 09:45

  А вам не спадало на думку, що проблема тут не з фестівцями, а з місцевою владою, яка спочатку дала дозволи на будівництво і т п(бо ніколи б ні один бізнесмен не ризикнув щось робити в зоні Юнеско без узгодження серйозне, не камікадзе ж а потім схаменулася, як засралася, і хоче якось "обілити" своє закакане лице?? ГАНЬБА!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Ja 16 грудня 2010, 02:37

  Було б про що сперечатися. Розвалити все наx#р, кошти за прибирання стягнути з Фесту. Оборзiли геть, бiля архiтектурної пам'ятки зліпити такого хліва.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук