У Львові видадуть арт-бук з фотографіями львівських під'їздів

КультураОльга Перехрест, 6 лютого 201710593
Книжка вийде друком в березні цього року

У Львові видадуть фотоальбом, присвячений львівським під'їздам. Арт-бук «За львівськими брамами» готує до друку «Видавництво Старого Лева». Авторами книжки стали Анастасія Іванова, Євгеній Бондаренко та Євген Савченко.

Книжка складатиметься із фотографій сходових кліток будинків у історичній частині міста. Світлини супроводжуватимуть історії мешканців цих під'їздів. Як розповіла ZAXID.NET авторка ідеї книжки Анастасія Іванова, вона сфотографувала та зібрала історії 50 різних будинків.

«Знімати для книжки я почала у грудні 2015, до того кілька місяців знімала на мобільний для інстаграму. Не знаю, чи доречно назвати її арт-буком, скоріше, це книжка-альбом», - каже Анастасія Іванова.

Над упорядкуванням книжки Анастасія Іванова почала працювати ще у 2015 році

За словами авторки, спершу її гнітила атмосфера загальної руйнації, але згодом вона почала фіксувати життя будинків як свідчення львівської історії. Окрім фотографій, книга містить інформацію про рік будівель, імена архітекторів та історій мешканців.

Всього до альбому потрапили фотографії та історії 50 різних львівських будинків

«У моїх стосунках із мешканцями будинків відбулась справжня еволюція. Спочатку я старанно уникала будь-яких контактів, остерігаючись, що проженуть. Потім мені стало цікаво, чи помічають люди красу, серед якої живуть, чи знають бодай щось про історію власних помешкань», - пише авторка у передмові до видання.

У книгарнях книжка з'явиться у березні цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук