У «Видавництві Старого Лева» вийшла книга про iсторiю украïнського футболу в Галичинi

Культура31 січня 20176010
У «Видавництві Старого Лева» вийшла книга про iсторiю украïнського футболу в Галичинi
Ілюстрація з книги «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944»

У Львові надійшла у продаж книга «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944». З 31 січня книгу авторства Дениса Мандзюка можна придбати у фірмовій книгарні «Видавництва Старого Лева», що на пл. Ринок, або безпосередньо в офісі видавництва на вул. Лемківській.

Як йдеться в анотації до книги, історія українського копаного м’яча почалася задовго до війни і того часу, коли Україну почали ідентифікувати як державу. Робота Дениса Мандзюка - це перша ґрунтовна спроба дослідити історію українського футболу в Галичині у першій половині ХХ століття (1909–1944). У книзі не просто документально зафіксовано історію матчів, а й простежено долю популярних у міжвоєнні роки футболістів, вміщено авторські версії й оцінки тодішніх футбольних подій та інтриг.

У «Додатках» — добірка фейлетонів, які є чи не найоригінальнішою прямою ілюстрацією (а також репрезентацією тодішнього мовного середовища) довоєнного футбольного життя в Україні.

Коштує примірник 150 грн. У решті книгарень «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944» з'явиться дещо пізніше.

Фото зі сайту «ВСЛ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук