У Львові відбудеться благодійний показ фільму «Жива Ватра»

КультураКатерина Сліпченко, 27 листопада 20141900
У Львові відбудеться благодійний показ фільму «Жива Ватра»

У п'ятницю, 28 листопада, відбудеться благодійний допрем'єрний показ документального фільму українського режисера Остапа Костюка «Жива Ватра».

Стрічка демонструватиметься о 19.00 у червоному залі Кінопалацу «Кіно ім. О. Довженка».

«Жива Ватра» - мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін.

«Це фільм про людське покликання. Про щоденну працю, без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і про дитинство, яке ми залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих…» - розповідає про фільм режисер Остап Костюк.

Остап Костюк більше 10 років досліджував гуцульську культуру, і «Жива Ватра» стала певним підсумком. Крім того, це його дебютна стрічка. Протягом 4-х років знімальна група вела кіноспостереження за героями фільму.

Зібрані з допрем'єрного показу кошти спрямують на лікування одного з героїв фільму.

«Під час підготовки до міжнародної фестивальної прем’єри та офіційного прокату, отримали звістку про несподівану хворобу одного з героїв фільму. Діагноз - лейкемія. Це - великі кошти на лікування, особливо для простої сільської сім'ї. Це прекрасні щирі люди, котрі безоплатно допомагали нам у зйомках. Власне для того, аби поява фільму допомогла своїм героям, знімальна група ініціює закритий допрем'єрний показ. Вхід здійснюватиметься за умови мінімального благодійного внеску - 60 грн. Таким чином, актуальний інтерес до фільму буде спрямовано на благодійність» - ідеться у повідомленні організаторів показу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук