У Львові відбудеться фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера

Головні новини Львова 11.07Оксана Войтко, 11 липня 2017, 13:32 491 1

У Львові відбудеться світова прем'єра другої симфонії відомого австрійського композитора Маттіаса Кендлінгера. Фестиваль його музики триватиме з 13 до 15 липня.

«У симфонії перетинається австрійська культура з українською. Українська культура мала великий вплив на написання цієї музики, і це буде відчутно у самому творі», ‒ зазначає композитор Маттіас Кендлінгер.

У другий день для львівської публіки виступатимуть запрошені артисти. Зокрема, піаністка Ксенія Башмет, яка має львівське коріння, та Борис Андріанов з Москви ‒ віолончеліст світового класу.

«У цьому проекті задіяно понад 120 артистів. Це музиканти симфонічних оркестрів K&K Philharmoniker та K&K Symphoniker. Артисти Українського національного хору Львів. Також запрошені диригенти та солісти закордону», ‒ наголошує директор музичної агенції «Да Капо Україна» Олег Станкевич.

Окрасою третього дня фестивалю музики буде концерт для фортепіано «Лариса», присвячений дружині композитора. А також симфонія, тема якої ‒ розкрити маніпуляції у сучасному світі.

«Ми займаємося музикою Кендлінгера. А саме його першою симфонією, увертюрою до першої опери і концертом для фортепіано», ‒ розповідає диригент Георг Кугі.

А вже у наступному сезоні організатори обіцяють близько 12 концертів у Львові за різними програмами. А також більше 120 концертів у різних країнах Європи.

«Не всі твори увійшли до програми цього фестивалю. Тому на наступний рік буде на один день більше», ‒ додає композитор Маттіас Кендлінгер.

Маттіас Кендлінгер відомий у музичному світі більше 20 років. За цей час він проявив себе як талановитий музикант, продюсер та диригент. В Україні Кендлінгер відомий як засновник оркестрів K&K Philharmoniker та K&K Symphoniker, Українського національного хору Львів та співпрацею з балетом. А зараз маємо нагоду побачити його у ролі видатного композитора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук