У Львові відбудеться концерт юних музикантів «Fresh Classics»

КультураД.Ц., 22 березня 2019970
У Львові відбудеться концерт юних музикантів «Fresh Classics»

У рамках Академії INSO-Львів у суботу, 23 березня, у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Fresh Classics». Про це повідомляють організатори події.

Оркестрова Академія «INSO-Львів» об’єднує на одній сцені талановитих молодих музикантів Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернат ім. Соломії Крушельницької та досвідчених оркестрантів в єдиний творчий колектив, диригуватиме яким диригент Ярослав Шемет. Цьогоріч вона відбудеться уже втретє.

«Юні віртуози – переможці міжнародних конкурсів виконають сольні партії в шедеврах світової класики. Підкреслити талант молодих музикантів допоможе яскравий та емоційний, вже добре відомий в Україні та далеко за її межами симфонічний оркестр «INSO-Львів». Диригент – неперевершений Ярослав Шемет», – йдеться в повідомленні.

Цього вечора на сцені філармонії виступатимуть тромбоніст Ярослав Мейснер з Польщі, кларнетист Дмитро Фонарюк і скрипаль Богдан Луц з України, скрипаль Теодор Каськів зі Швейцарії. Вони виконають такі твори: «Gliss Concerto» для тромбона і струнного оркестру Адама Весоловського, Концерт для кларнету з оркестром ля-мажор, KV 622 Вольфганга Амадея Моцарта, Концерт №1 для скрипки з оркестром ре-мажор, ор. 6 Ніколо Паганіні, Концерт № 5 для скрипки з оркестром Анрі В’єтана. Концерт відбудеться у співпраці з Львівською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат ім. Соломії Крушельницької.

Академія – це ефективний спосіб глибшого розуміння вибраної професії, адже вона покликана розвивати виконавську культуру нового покоління музикантів. Робота починається з виставлення штрихів та групових репетицій. Разом зі старшими колегами юні музиканти, а з ними й слухачі, мають можливість пізнати в усіх тонкощах яскравий світ музики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук