У Львові відбудеться обговорення фільму «Такі красиві люди»
Культура

У Львові відбудеться обговорення фільму «Такі красиві люди»

Катерина Сліпченко, 5 листопада 2014 115 0

У Львівському Палаці Мистецтв 8 листопада о 16.00 відбудеться показ фільму «Такі красиві люди» і обговорення картини разом з режисером Дмитром Мойсеєвим та актором Олегом Стефаном. 

Також покази заплановано на 10,11 листопада о 21:00 та 12 листопада о 19:00.

Дмитро Мойсеєв розповідає про фільм: «Мій фільм називається “Такі красиві люди”, бо мої герої - добрі, в цьому і є їх краса. З моєї точки зору, в творі мистецтва найважливіше - свій, авторський, погляд на події. Живі почуття, емоції і реакції персонажів - ось з чим мені було цікаво працювати і що, я сподіваюся, буде цікаво глядачеві в моєму фільмі».

Дві подруги, Марта та Люба, втікаючи від метушні великого міста, оселились на березі моря якнайдалі від людей. Із Любою її щаслива родина: добрий, дивакуватий чоловік та восьмирічний син. У Марти – невдалий досвід у шлюбі, успіхи в рибацтві, піаніно та самотність. Разом вони влаштовують домашні вистави, читають вірші та слухають музику. Проте Марті бракує справжнього тепла. Так в її житті з’являється Іван, невдаха-письменник, якому належить вирішити, чи вартий він сильних почуттів та чи зможе він ще покохати.

Нагадаємо, що фільм уже побував в українському прокаті, зокрема і у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук