У Львові відбудеться перший в Україні Кавуновий Фест

У суботу, 30 серпня з 15 до 22 години у львівському Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького відбудеться перший в Україні Кавуновий фестиваль.

Вхід безкоштовний, але з собою потрібно мати кавун, який обміняють на квиток. Його можна принести з собою чи придбати у день заходу біля входу у парк. Кавуни будуть одразу передані на конкурси та воркшопи, з них будуть готувати безкоштовні напої та смаколики.

Під час фестивалю буде багато майстер-класів, оригінальних конкурсів, показ еко-кіно, фан-йоги, кавунового манікюру та інших цікавих подій. Окремо організують майданчик для дітей.

Відвідувачі матимуть змогу взяти участь у кавунових конкурсах, таких як перегони з кавунами, поїдання кавунів на швидкість та «кісточкоплювання». Також відбуватимуться майстер-класи з карвінгу (мистецтво художнього різання на овочах і фруктах), створення картин з кісточок та шкірок кавунів, з інтуїтивного малювання та фан-йоги.

«Ми хочемо зробити свято, яке порадує всіх – і дітей і дорослих. Веселі конкурси, майстер-класи і безліч кавунових смаколиків – все це тільки для того, щоб побачити сміх і радість на обличчях відвідувачів», – розповіла одна з організаторів, арт-директор кафе GREEN Надія Тищенко.

Упродовж фестивалю постійно діятиме виставка скульптур з кавунів, аукціон та фото-сушка, а також можна буде поласувати смаколиками від веггі-кафе GREEN. Завершиться фестиваль переглядом та еко-кіно на галявині.

«У Парк культури прийшла нова команда активних людей, які працюють над тим, щоб парк знову став місцем культурного і цікавого відпочинку для львів’ян, яким він і повинен бути по суті. Тому ми придумуємо з партнерами цікаві фестивалі, такий як Кавуновий Фест, який подарує відвідувачам незабутні емоції» – зазначила головний адміністратор Парку культури Христина Пархуць.

Захід організовує адміністрація Парку культури спільно із веггі-арт кафе GREEN.

 

Програма Кавунового Фесту

МАЙДАНЧИК для ВЕЛИКИХ КАВУНОЇДІВ

15:00-15:15 - відкриття та викладання КАВУНОВОЇ ГОРИ, початок конкурсів та забав для всіх

15:15-16:00 – воркшоп «Кавуновий бум» - СПІЛЬНЕ ІНТУЇТИВНЕ МАЛЮВАННЯ ФАРБАМИ НА ПАПЕРІ

16:00-17:00 – ВОРКШОП З КАРВІНГУ «Кавунові ніштячки»

17:00-18:00 – ТЕАТРАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ - ІМПРОВІЗАЦІЯ

18:00-19:00– КАВУНОВА АРТ-ТЕРАПІЯ (картини з кавунів)

19:00-20:00 – ФАН-ЙОГА для великих кавуноїдів

20:00-22-00 – ЕКО-КІНО НА ТРАВІ

Постійно діятиме виставка кавунових скульптур, будуть смаколики від веггі-кафе GREEN та кавуновий манікюр для дівчат

МАЙДАНЧИК для МАЛЕНЬКИХ КАВУНОЇДІВ

15:15-16:00 – дитячий МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ «Кавуновий сміх»

16:00-17:00 – дитячий КАРВІНГ-МАЙСТЕР-КЛАС – «Видумай і з’їж кавун»

17:00-17:45 – ФАН-ЙОГА для маленьких кавуноїдів

18:00-20:00 – кавунові забави

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук