У Львові відбудеться всеукраїнський конкурс скрипалів

КультураК.С., 28 березня 20172940
У Львові відбудеться всеукраїнський конкурс скрипалів

У Львові з 1 по 9 квітня відбудеться ІІІ всеукраїнський конкурс скрипалів. Він пройде на на базі Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Конкурс організований для підтримки обдарованих молодих скрипалів, розкриття їх творчої індивідуальності і виконавської майстерності, обміну кращим навчальним досвідом з методики викладання гри на скрипці в музичних навчальних закладах України та пропаганди академічного скрипкового мистецтва.

У конкурсі візьмуть учать 35 скрипалів з різних міст України – Львова, Києва, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Кропивницького, Ужгорода, Тернополя, Сум, Кривого Рогу, Миколаєва, Дрогобича, Луцька та Чернівців.

Як повідомляють організатори конкурсу, конкурс буде проводитися у трьох групах – серед студентів музичних училищ, училищ культури та мистецтв, музичних коледжів, серед учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл та серед студетнів, аспірантів та асистентів-стажистів вищих музичних навчальних закладів.

3-й тур конкурсу для учасників найстаршої групи пройде у львівській філармонії у супроводі симфонічного оркестру Львівської музичної академії під батутою, Юрія Бервецького.

Журі очолить професор ммузичної академії імені І. Менухіна, професор Женевської консерваторії, соліст та концертмейстер «Menuhin Academy Soloist» (Швейцарія), лауреат багатьох міжнародних конкурсів Олега Каськів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук