У Львові відбулись всеукраїнські змагання з танців «Срібний Едельвейс - 2019». Фото

СпортКатерина Родак, 7 квітня 20197810
Львів'яни вдало виступити у змаганнях з танців

У львівському спортзалі «Грація» протягом 6-7 квітня відбулися Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту «Срібний Едельвейс - 2019». Традиційний, вже 32-й турнір зібрав спортсменів з різних куточків України.

На конкурс до Львова приїхали понад 500 танцювальних пар з Києва, Івано-Франківська, Хмельницького, Ужгорода, Сум, Червонограда, Дніпра, Одеси, Чернівців, та Рівного.

Змагання відбувалися у Стандартній та Латиноамериканській програмах. Серед дорослих у Стандарті перемогли львів’яни Дмитро Зруйнований та Маргарита Качко (клуб «Едельвейс»), серед молоді кращим стали львів’яни Ярослав Крутяк та Уляна Фоменко (клуб «Талісман»).

У Львові відбулись Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту «Срібний Едельвейс - 2019» (Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET)

Окремим пунктом змагань традиційно є чемпіонат Львівської області у всіх вікових категоріях. Чемпіонам Львівщини у Стандарті серед дорослих стали Данило Король та Уляна Леськів (клуб «Фокстрот»), серед молоді - Богуслав Лаврик та Анна-Вікторія Куриляк (клуб «Браво»). У Латині чемпіонами області серед молоді стали Владислав Любчак та Христина Зарицька (клуб «Талісман»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук