У Львові відбувся Forum West: операційний менеджмент

ЕкономікаСофія Трощук, 15 березня 2018, 16:15 423 0

Цього разу на Forum West у Львові говорили про зміни у посткризовий період, міжнародні стандарти та процедури, а також діагностику систем управління. Тема лекцій та дискусії ‒ операційний менеджмент. Тож подія зібрала керівників і топ-менеджерів, які ухвалюють рішення щодо операційної діяльності компаній.

«Коли в тебе просто хороша ідея, але ти не працюєш над процесами, коли ти не відчуваєш якісь деталі, коли неправильно рахуєш свої затрати, тоді компанія не може бути ефективною. Тому сьогоднішній захід ‒ про ефективність. Він про те, як будувати правильно, успішно і заробляти», ‒ розповідає про Forum West організатор форуму, керуючий партнер «HD Partners» Володимир Глащенков.

Як і медики, менеджери мають знати болючі точки проектів та вдало реагувати на них, застосовуючи правильні ліки. Говорили й про важливість ISO 9001 - міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до системи менеджменту якості.

«Це є міжнародні стандарти, які описують вимоги, що потрібно робити, для того, щоб компанія працювала ефективно», ‒ розповідає про стандарти спікер та гендиректор Бюро Верітас Україна Анатолій Звон.

Традиційно у Львові говорили й про каву. На прикладі реалізованого проекту оренди кавового обладнання спікер Степан Ревич розповів про важливість детального аналізу середовища та про головні помилки консультантів бізнесу.

«Вони намагаються отримати якомога більше даних, і спробувати їх проаналізувати. В 100% випадків аналіз цих даних практично нічого не дає. Чому? Тому що дані є фрагментовані. Неповні і не враховують всіх факторів впливу на ваш бізнес», ‒ пояснює спікер та партнер Nexia DK Степан Ревич.

Цього разу Forum West зібрав близько двохсот фахівців. Партнери події ‒ одні із лідерів своєї сфери ‒ автомобільної, страхової, девелоперської та інших.

«За ті проекти, які ми вже зробили, ми побачили, що наші клієнти й наші партнери високо оцінили цей вклад, який ми всі разом робимо в те, щоб наш регіон був більш економічно привабливий. Був більш ефективний у своїй діяльності», ‒ каже партнер заходу з ІЛТА Львів Олег Дикий.

Наступного разу підприємці, експерти бізнесу та лектори зберуться після великодніх свят на Весняному діловому форумі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук