У Львові відкрилася конференція "Картопля України - 2009"

Економіка27 березня 20093010

Сьогодні, 27 березня, відбулося відкриття першої Міжнародна конференція "Картопля України- 2009", на якій планується розглянути актуальні питання розвитку ринку картоплі, нові технології вирощування, зберігання та переробки.

Спочатку планувалося, що конференція буде загальноукраїнського масштабу, проте запрошення провідних фахівців та практиків з Польщі, Нідрландів, Росії та Білорусі надало цьому заходу статус "міжнародного". Мета конференції полягає також й у тому, аби зробити урожай картоплі, яка є дуже популярною в Україні, більш високим. Адже із сьогоднішніми технологіями у порівнянні з іншими країнами, в Україні є нижчий урожай цього сільськогосподарського продукту. Значну увагу організатори заходу приділять питанню розвитку інфраструктури ринку, зберіганню та переробці картоплі. На ярмарку можна буде придбати насіння вітчизняної й іноземної селекції та товарну картоплю.

Як зазначив на прес-конференції генеральний директор ТзОВ "Шувар" Роман Федишин, який є одним з організаторів конференції, цей захід вирішили провести, аби допомогти насамперед дрібному підприємцю. Адже, за словами Романа Федишина, 90% реалізаторів картоплі - це власне дрібні підприємці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук